Αρχική σελίδα > Μηχανές καφέ > STH9 (1 gruppo)
STH9 (1 ομάδα)
La STH9 1 ομάδα είναι μια επαγγελματικό μηχάνημα και ταυτόχρονα συμπαγές. Εξοπλισμένο με τεχνολογία διπλού λέβητα και προηγμένα ηλεκτρονικά, προσφέρει ένα ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας για ένα θερμική σταθερότητα εξαιρετική και υψηλή ενεργειακή απόδοση. Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, εγγυάται ανθεκτικότητα και αξιοπιστία, που ανταποκρίνονται στα επαγγελματικά πρότυπα της σειράς XLVI.
Τεχνολογία και επιδόσεις
Πολυμπόιλερ / πολυπρίονο
Ξεχωριστοί λέβητες με σύστημα προθέρμανσης XLVI για τη βελτιστοποίηση της παροχής εσπρέσο και της παραγωγής ατμού.
Σύστημα θέρμανσης PID
Αυτόματο σύστημα ελέγχου θερμοκρασίας για τη βελτίωση της θερμικής σταθερότητας του μηχανήματος.
XLVI Ομαλή ροή
Τύπος εκχύλισης: ομαλή και σταθερή ροή για έναν εσπρέσο με βελούδινα απαλή υφή.
Εξοικονόμηση ενέργειας
Προγραμματιζόμενη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση και δυνατότητα ρύθμισης του μηχανήματος σε λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας.
Μηχανική και ηλεκτρονική προ-έγχυση (ρυθμιζόμενη)
Η ρυθμιζόμενη ηλεκτρονική προ-έγχυση βελτιστοποιεί το άρωμα και την εκχύλιση με κάθε καφέ.
Ογκομετρική δοσολογία
Το ογκομετρικό σύστημα εξασφαλίζει ακριβείς δόσεις για ομοιόμορφη και συνεπή εκχύλιση.
Lance U Can Touch
Χάρη στην τεχνολογία U Can Touch, οι λόγχες παραμένουν πάντα άνετες στην αφή.
Προσαρμόσιμο μηχάνημα
Προσαρμόζεται από το μηχάνημα σε χρώματα, υλικά και αξεσουάρ, βλ. λίστα προσαρμογής.
XLVI Αέρας
Σταθερή πίεση και ροή ατμού για μια συμπαγή και ενυδατωμένη κρέμα (3 ακροφύσια προς επιλογή, 1 - 1,2 - 1,5 mm).
Επιλογή διπλής θέρμανσης
Δυνατότητα διαμόρφωσης του λέβητα και της μονάδας θέρμανσης κορεσμού σε συνδυασμένη ή εναλλασσόμενη λειτουργία.
Διπλή σύνδεση νερού
Διπλή δυνατότητα σύνδεσης νερού, δεξαμενή ή δίκτυο.
Κιτ εξάτμισης (αξεσουάρ)
Διαθέσιμο κιτ αποστράγγισης με δίσκο από ανοξείδωτο ατσάλι
Εμπειρία χρήστη
Χρονοδιακόπτης εξαγωγής καφέ και ράβδος ατμού, μετρητής mL
Εύκολο πληκτρολόγιο χρήσης
Αυτόματο πλύσιμο
Οθόνη OLED
Δεξαμενή νερού, δίσκος στάγδην και θερμαντήρας φλιτζανιών από κεραμικό ή ατσάλι
Αυτόματη υπενθύμιση συντήρησης, φίλτρο, πλύσιμο
Τεχνικές προδιαγραφές
| Καθαρό βάρος (μικτό) | 41 Kg (59 kg) |
|---|---|
| Διαστάσεις (Π x Υ x Δ) | 40 x 45 x 50 cm |
| Διαστάσεις (συσκευασία) | 57 x 47 x 63 cm |
| Υπηρεσίες δυναμικότητας λέβητα | 3 l |
| Υποδοχή φίλτρου Ø | 58 mm |
| Ισχύς (εναλλασσόμενη λειτουργία) | 1400 W |
| Ισχύς (συνδυασμένη λειτουργία)) | 2600 W |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση | 220-240 V / 380-415 V 3N |
| Τεχνολογία | Ορειχάλκινη κορεσμένη ομάδα 7,5 kg |
| Αντλία | Εσωτερική περιστροφική πρέσα 100 l/h |








