Αρχική σελίδα > Μηχανές καφέ > K7 (2 gruppi)
K7 (2 ομάδες)
La K7 2 ομάδες είναι μια συμπαγής μηχανή καφέ που εγγυάται αποδοτικότητα και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Τεχνολογία πολυμπόιλερ επιτρέπει τον έλεγχο της θερμοκρασίας έγχυσης κάθε μεμονωμένης ομάδας. Διατίθεται και στις δύο εκδόσεις με αλεσμένος καφές ότι σε Γκοφρέτα ESE.
Τεχνολογία και επιδόσεις
Πολυμπόιλερ / πολυπρίονο
Ξεχωριστοί λέβητες με σύστημα προθέρμανσης XLVI για τη βελτιστοποίηση της παροχής εσπρέσο και της παραγωγής ατμού.
Σύστημα θέρμανσης PID
Αυτόματο σύστημα ελέγχου θερμοκρασίας για τη βελτίωση της θερμικής σταθερότητας του μηχανήματος.
XLVI Ομαλή ροή
Τύπος εκχύλισης: ομαλή και σταθερή ροή για έναν εσπρέσο με βελούδινα απαλή υφή.
Εξοικονόμηση ενέργειας
Προγραμματιζόμενη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση και δυνατότητα ρύθμισης του μηχανήματος σε λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας.
Μηχανική και ηλεκτρονική προ-έγχυση (ρυθμιζόμενη)
Η ρυθμιζόμενη ηλεκτρονική προ-έγχυση βελτιστοποιεί το άρωμα και την εκχύλιση με κάθε καφέ.
Ογκομετρική δοσολογία
Το ογκομετρικό σύστημα εξασφαλίζει ακριβείς δόσεις για ομοιόμορφη και συνεπή εκχύλιση.
Lance U Can Touch
Χάρη στην τεχνολογία U Can Touch, οι λόγχες παραμένουν πάντα άνετες στην αφή.
Προσαρμόσιμο μηχάνημα
Προσαρμόζεται από το μηχάνημα σε χρώματα, υλικά και αξεσουάρ, βλ. λίστα προσαρμογής.
XLVI Αέρας
Σταθερή πίεση και ροή ατμού για μια συμπαγή και ενυδατωμένη κρέμα (3 ακροφύσια προς επιλογή, 1 - 1,2 - 1,5 mm).
Διπλή σύνδεση νερού
Διπλή δυνατότητα σύνδεσης νερού, δεξαμενή ή δίκτυο.
Εμπειρία χρήστη
Χρονοδιακόπτης εξαγωγής καφέ και ράβδος ατμού, μετρητής mL
Εύκολο πληκτρολόγιο χρήσης
Αυτόματο πλύσιμο
Οθόνη αφής LCD
Κέλυφος από ανοξείδωτο χάλυβα
Αυτόματη υπενθύμιση συντήρησης, φίλτρο, πλύσιμο
Τεχνικές προδιαγραφές
| Καθαρό βάρος (μικτό) | 37,2 Kg (57 kg) |
|---|---|
| Διαστάσεις (Π x Υ x Δ) | 61 x 42 x 45 cm |
| Διαστάσεις (συσκευασία) | 67 x 70 x 59 cm |
| Υπηρεσίες δυναμικότητας λέβητα | 2,3 l |
| Υποδοχή φίλτρου Ø | 52 mm |
| Ισχύς | 2400 W |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση | 220-240 V |
| Τεχνολογία | Thermoblock |
| Αντλία | Δονήσεις |





